“Kaç defa rüyalarından başkası imkansız olduğunu söylediği için vazgeçtin?”

“Kaç defa rüyalarından başkası imkansız olduğunu söylediği için vazgeçtin?”

Hayatında kaç kere sana başkaları tarafından bir şeyi yapmanın mümkün olmadığı söylendi. Kiminde dinledin, kiminde dinlemedin… Kaç defa kendi bildiğin, içinden geldiği gibi davranıp kimsenin hayal edemeyeceği sonuçlara ulaştın??? Kaç defa rüyalarından, heyecanlarından başkası imkansız olduğunu söylediği için vazgeçtin???
Peki asıl en önemlisi kaç defa seni çok ama çok heyecanlandıran bir şey ile ilgili KENDİNİ daha en başından imkansız olduğuna ikna ettin!!!
Zaten konu da bu!. Eğer sen bunun imkansız olduğuna karar vermeseydin seni bu kadar heyecanlandıran bir seçim hayatında ne yaratırdı 🤩
Eğer bir şey sizi tüm hücrelerinize coşku verecek kadar heyecanlandırıyor ve sonra zihin devreye girip bunun imkansız olduğunu söylüyorsa o zihne dur bi kenara çekil biraz deyin ve sorun “ Eğer şu an bunun imkansız olduğuna karar vermeseydim hangi olasılıklar karşıma çıkardı?, buna kimler katkı olurdu? Ve hangi mucizeler mümkün olurdu???
Elinde mucizevi bir değnek olsaydı, ya da o mucizenin kendisi olduğu bilseydin seni bu kadar heyecanlandıran olasılıklarından vazgeçer miydin???
Tüm hayallerinizin, olasılıklar evreninde araya zihninizin girmeyeceği güzel yaratımlar diliyorum🌈💖🌈🧚‍♂️

0 0 vote
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Mesaj Atın
Merhaba